توافقنامه “فایل سبز” با کاربران

سایت جهت ارائه خدماتی مشخص به کاربران در محیطی پرنشاط و پرمحتوا و با احترام گذاشتن به حقوق همدیگر جهت پیشرفت کشور ایجاد گردیده و سعی می نماییم تا حد امکان رضایت کاربران را فراهم نماییم و انتظار داریم کاربران نیز به سایت و به دیگران احترام بگذارند. قوانین زیر به معنی کم کاری در ارائه خدمات مطلوب نیست. ثبت نام در سایت ما به معنی قبول تمام قوانین سایت می باشد

قبل از استفاده از امکانات سایت شما باید این توافقنامه را مطالعه، قبول و رعایت فرمایید و درصورت عدم رعایت قوانین کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به کاربر می باشد و سایت هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.
رعایت و تبعیت از تمامی قوانین شریعت اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران

کاربر متعهد می‌شود در استفاده از سرویس‌های ارائه شده، قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید.بدیهی است کلیه مسئولیت‌های ناشی از استفاده‌های غیرمجاز برعهده کاربر خواهد بود و چنانچه کاربر اقدام به ارائه محصولات و محتوا غیر قانونی کند در صورت درخواست مراجع ذیصلاح اطلاعات شخص برای رسیدگی در اختیار مسئولین قرار داده خواهد شد.

اعضا در استفاده از کلیه امکانات سایت و قرار دادن مطالب و محصولات موظف به رعایت و تبعیت از تمامی قوانین شریعت اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند. کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت ،هک، حذف آگهی و…) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطر کنند مسدود خواهند شد در جهت حفط منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوء استفاده وبلاگ ها و فروشگاه های آزمایشی غیر فعال و بدون محتوا حذف خواهد شد
اطلاعات کاربری

کاربر موظف است از نام و نام خانوادگی و مشخصات حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و در هنگام ثبت نام از حروف لاتین برای نام و نام خانوادگی استفاده نکند.

کاربر موظف است در قسمت تماس با ما ، تلفن ( یا شماره موبایل ) و آدرس ایمیل خود را جهت ارائه پشتیبانی به مشتریان قرار دهد. برای کاربران خانم قرار دادن شماره تماس اختیاری می باشد. سایت تحت هیچ شرایطی مسئولیت خسارتهای وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات، محصولات، مطالب و… قرار گرفته در فروشگاه ها و سایت ها را نمی پذیرد.
فایل ها و مطالب ممنوعه

به استناد ابلاغیه شماره ۳/۱۸/۱۵۴۰۵۷ مورخ ۹۳/۰۸/۲۴ دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، هرگونه خدمات انجام، تدوین، و خرید و فروش پروژه ها و پایان نامه های دانشجویی در اینترنت و توسط کسب و کارهای اینترنتی ممنوع است و متخلفان از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

فروش فایل هایی که حق مالیکیت معنوی آنها رعایت نشده است، کتب و یا هر نوع فایلی که خود خالق آن نباشید مجاز نمی باشد و درصورت فروش کتاب خود ( یعنی نویسنده آن خود فروشگاه دار باشد ) باید شابک آن ذکر گردد.

قرار دادن مطالب، محصولات و فایل های موسیقی ایرانی و خارجی،مجاز و غیر مجاز ، مطالب مستهجن، افترا آمیز، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی، بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ، قراردادن لینک به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایتهائی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید و یا نرم افزارهای مخرب در سایت ممنوع است

قرار دادن مطالب، محصولات و فایل های بازی، فیلم، کلیپ و هرگونه فایل ویدئویی ( به جز کلیپ های علمی و آموزشی )، فایلی که قسمت توضیحات آن اطلاعات کافی نداشته باشد و فرمت فایل مشخص نباشد، فایل هایی که دارای پسورد می باشند، مطالب، محصولات و فایل های در مورد مسائل جنسی ( به جز مواردی که در آنها عکس وجود نداشته باشد و مطالب فقط آموزشی باشد نه تحریک آمیز ) ممنوع می باشد.

قرار دادن مطالب، محصولات و فایل های دیگر فروشگاه ها سایت ممنوع می باشد ولی قرار دادن لینک یا مطالب آنها جهت دریافت پورسانت بازاریابی مجاز می باشد. مطالب، محصولات و فایل هایی که به نظر مدیران سایت و به هر دلیلی، فایل مناسبی تشخیص داده نشود حذف می گردد. نظر به قانون حقوق مولفین و مصنفین عرضه غیر قانونی محصولات بدون مجوز ناشر در سایت ممنوع است.

قرار دادن فایل زیپ رمز دار ممنوع می باشد.( چون خریداران بعد از دریافت فایل عملا از فایل نمی توانند استفاده نمایند. )

قرار دادن مطالب، محصولات و فایل های آموزش جادوگری، علوم غریبه، جن گیری، احضار روح، فال گیری و کلیه مطالب، محصولات و فایل هایی که در این زمینه باشد ممنوع می باشد.

قرار دادن مطالب، محصولات و فایل های هک و آموزش هک، افشای اطلاعات خصوصی و محرمانه دولتی و شخصی شامل بانک شماره موبایل ایرانسل یا همراه اول همراه با اطلاعات خصوصی اشخاص و… ممنوع می باشد.

ثبت وبلاگ یا فروشگاه به نام سایت ها و یا نام های معروف ایرانی و خارجی ( مثل : blogfa , yahoo , google , bmi , و… ) ممنوع می باشد
وظایف کاربران در قبال حفظ اطلاعات

سایت ما مسئولیت مطالب، محصولات و فایل های قرار داده شده توسط کاربران را به عهده نمی گیرد و مسئولیت کامل آن بر عهده کاربر ( عضو مربوطه سایت ) می باشد و درصورت مشاهده یا گزارش هر گونه تخلفی از سوی کاربران بدون اطلاع قبلی کلیه امکانات کاربر مسدود می گردد.

اگر هرگونه خسارت ، جریمه ، مجازات و یا مسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافقنامه متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خود کاربر بوده و سایت هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به سایت شود ، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق برآورد مدیریت سایت می باشد.

سایت فایل سبز هر ۲۴ ساعت یکبار از اطلاعات سایت پشتیبانی تهیه می نماید و از سرورهای مجزا جهت حفظ اطلاعات کاربران استفاده می نماید اما درصورتی که به هر دلیلی ( زلزله، جنگ، رعد و برق، خرابی سرورها، اتفاقات غیر مترقبه، هک و … ) اطلاعات، مطالب، فایل ها، فروشگاه و … کاربران پاک و یا از بین رود سایت مسئولیتی را قبول نمی نماید و کاربران موظف به ذخیره اطلاعات و پشتیبان گیری از اطلاعات خود هستند.

کاربرانی که فایل برای فروش می گذارند موظف هستند هر دو روز یکبار قسمت ” پیغام های من ” را مطالعه و درصورتی که پیغامی از طرف مدیریت سایت فایل سبز و یا مشتری دریافت نموده اند را پاسخ دهند.

کاربرانی که از طرف مدیریت گزارش تخلف دریافت نمایند موظف هستند که گزارش تخلف را سریعا بررسی و نتیجه را از طریق تیکت به مدیرت اطلاع دهند و تا برطرف نشدن مشکل مبلغی برای آنها واریز نمی گردد.

پانل مدیریت کاربران پیشرفته می باشد و طوری طراحی شده است که هم برای کاربرانی که آشنایی به طراحی سایت و قالب دارند راحت باشد و هم برای کاربرانی که آشنایی ندارند. کاربران نباید بدون اطلاع از کاربرد منوها و تنظیمات آنها را دستکاری نمایند و سایت خود را ملزم به پاسخگویی در این زمینه نمی داند و تا حد امکان مطالبی آموزشی را در اختیار کاربران قرار می دهد.
اقدامات فایل سبز

سایت ما یک سایت خصوصی می باشد و ممکن است برای تامین نیاز های مالی خود اقدام به قرار دادن هر نوع آگهی در سایت ها، فروشگاه ها، پانل کاربری ها و … کاربران نماید.

کلیه اطلاعات کاربران اعم از اطلاعات شخصی ، اطلاعات مشتریان، فایل های و … پیش سایت محفوظ بوده و سایت خود را موظف به امانت داری می داند.

این قوانین ممکن است بعد از مدتی با توجه به سیاست های سایت و بدون اطلاع قبلی عوض گردد پس لطفا هر چند وقت یکبار قوانین را مطالعه نمایید. تا حد امکان سعی می شود قوانین تغییر پیدا نکند و درصورت تغییر اطلاع داده شود.

 
چه فایل هایی را می توانید برای فروش بگذارید :

تمام فایل ها و مطالب ارسالی توسط کاربران سایت باید طبق ” شرایط و قوانین سایت ” باشد.
چه فایل هایی و از کجا برای فروش بیاوریم؟

پاورپوینت ها با موضوع های مختلف
نمونه سوالات دانشگاهی، مدارس و …
نمونه سوالات کنکور و یا استخدامی و …
انواع نقشه ها
نتایج آزمایشگاهی های مختلفی که انجام داده اید

انواع طرح های فتوشاپ لایه باز
انواع قالب های سایت و وبلاگ
برنامه ها و نرم افزارها مختلف
انواع فلاش کارت ها با موضوع های مختلف
انوع کلیپ های علمی و آموزشی

نرم افزارهای گوشی
جزوه ها
طرح های توجیحی
طرح کارآفرینی
اشعار و مطالب ادبی مخصوص خودتان

انواع مقالات علمی
انواع پروژه های دانشگاهی
نمونه سوالات استخدامی
نرم افزارهای حسابداری
کتب و یا مطالب آموزشی که خودتان خالق آنها هستید

حتی می توانید فایل های مختلف درباره یک موضوع را از اینترنت جمع آوری نمایید و آن را به صورت یک محصول به فروش بگذارید مثلا کتب، مقاله، مطالب آموزشی درباره آشپزی، کامپیوتر و … را جمع آوری و به صورت یک محصول ارزشمند بفروش برسانید.
چند روش جذاب برای تهیه فایل :

شما می توانید این فایل ها را از دوست و آشناها بگیرید.
خودتان یک فایل آموزشی در زمینه های مختلف تهیه نمایید
از سایت های مختلف در زمینه یک موضوع مطلب جمع آوری نمایید و به صورت یک فایل بفروش برسانید.
نرم افزار های مختلف را تست زده و بهترین آنها را به صورت یک مجموعه برای فروش بگذارید.
از جزوه های دانشگاهی خود اسکن گرفته و برای فروش بگذارید.
از نمونه سوالات دروس مختلف اسکن گرفته و یا عکس بگیرید و برای فروش بگذارید.
از سایت هایی که کتب مختلف را به صورت رایگان می فروشند کتاب هایی را در یک زمینه جمع آوری نموده و با یک قیمت مناسب بفروش بگذارید.
مطالب آموزشی در زمینه ساخت انواع وسایل جمع نمایید.
مطالب آموزش در زمینه آشپزی جمع نمایید.

مطالب آموزشی در زمینه های مختلف را به صورت یک فایل جمع آوری نمایید.
به سایت های مختلف دانلود سر بزنید و مطالب جذاب آنها را جمع آوری نمایید و به صورت بسته های کاربردی برای فروش بگذارید
مطالبی در مورد تعمیر و سایل مختلف جمع آوری نمایید..
مطالب مختلف در مورد گیاهان دارویی جمع آوری نمایید.
در مورد خواص میوه و سبزیجات مطلب جمع آوری نمایید.
در مورد روش های جوان شدن پوست و آرایش و … مطلب گرد آورید.
در مورد هر مطلبی که تخصص دارید مطالبی را نوشته و تجربیات خود را برای فروش بگذارید.
و هزاران روش مختلف برای جمع آوری مطالب مفید و کاربردی برای فروش …

فقط کمی فکر کنید و عملی نمایید. سعی نمایید قیمت فایل ها مناسب باشد و مشتریان شما راغب شوند این مبلغ را جهت دریافت فایل پرداخت نمایند، مطالبی را که از اینترنت جمع آوری نموده اید را سعی نمایید با قیمت مناسب به فروش برسانید و هدف شما فقط فروش نباشد و مشتریان خود را راضی نگهدارید تا بعد ها از شما خرید انجام دهند و در تمامی موارد بالا قوانین سایت را رعایت فرمایید.

سعی نمایید فایل هایی در یک زمینه تخصصی قرار دهید و هرچقدر مطالب بیشتری در فروشگاه خود قرار دهید گوگل و دیگر موتورهای جستجو بازدید بیشتری را برای شما ارسال می کنند و احتمال فروش فایل ها افزایش می یابد مانند مغازه یا فروشگاهی که تعداد جنس بالایی دارد و درآمد بالاتری هم خواهد داشت.

هر روز مانند وقتی که سرکار می روید چند ساعتی وقت بگذارید هم مطالب آموزشی بخوانید و هم تجربه خود و مطالب را برای فروش بگذارید. فروشگاه خود را پر از جنس های مختلف نمایید تا مشتری وقتی وارد فروشگاه شما شد دیگر دست خالی برنگردد.