طرح توجیهی بسته بندی عسل

توضیحات محصول

فایل: طرح توجیهی بسته بندی عسل

عسل حاوی بیش از هفتاد ماده مفید برای بدن انسان است. اساسا عسل از گلوکز، فروکتوز و منو ساکارید ها ساخته شده است. همچنین عسل دارای آنزیم های مفیدی از جمله آمیلاز، سوکراز، کاتالاز، پراکسیداز و لیپاز بوده و در رده بندی غذاهای سرشار از آنزیمها مقام نخست را به خود اختصاص داده است. ضمن اینکه مواد معدنی مختلفی مانند کلسیم، سدیم، پتاسیم، منیزیم، آهن، کلر، فسفر، گوگرد و ید نیز در عسل یافت میشوند.

عسل به عنوان یک ماده کامل غذایی همچنین دارای انواع ویتامین ها ( B1,B2,B3,B5,B6,C,E,K )، اسیدهای آلی ( اسید مالیک، وینیک، سیتریک، لاکتیک و اگزالیک ) و پروتئینها بوده و میتواند ۳۱۵ تا ۳۳۵ کیلوکالری انرژی ( به ازای هر یکصد گرم ) تولید نماید.
از دیگر سو عسل دارای خواص درمانی، ضد عفونی کنندگی و حفاظت از مواد آلی در مقابل تجزیه و فساد میباشد. ابن سینا دانشمند بزرگ ایران در کتاب قانون ، در مورد معجون فلاسفه ( تهیه شده با عسل )  مینویسد : «… در هنگام زیاد شدن بلغم، اندرون را تقویت، نیرو را زیاد، اشتها را باز میکند، عسل ، خوراکی است که جوانی را جاویدان میسازد، حافظه را نیرو میبخشد و گذشته را در خاطره زنده میکند، اندیشه را پاک و زبان را میگشاید».

فایل آماده شده طرح توجیهی بسته بندی عسل می باشد که از صفر تا صد این کار را توضیح می دهد و توسط معاونت طرح و برنامه وزارت تعاون در تیر ماه ۱۳۸۲ آماده شده است.

خلاصه طرح توجیهی بسته بندی عسل
موضوع طرح : بسته بندی عسل به ظرفیت ۲۴۰ تن در سال
محل اجرای طرح : قابل اجرا در سراسر کشور
سرمایه گذاری کل: ۳ / ۱۷۱۴ میلیون ریال
سهم آورده متقاضی: ۳ / ۱۷۴ میلیون ریال
سهم تسهیلات: ۱۵۴۰ میلیون ریال
دوره بازگشت سرمایه: ۱۷ ماه

 

در ادامه می توانید با ثبت سفارش و خرید این فایل را دانلود کنید.


طرح توجیهی بسته بندی عسل telegram طرح توجیهی بسته بندی عسل طرح توجیهی بسته بندی عسل telegram

instagram طرح توجیهی بسته بندی عسل طرح توجیهی بسته بندی عسل instagram

Summary
product image طرح توجیهی بسته بندی عسل طرح توجیهی بسته بندی عسل asal
Author Rating
1star طرح توجیهی بسته بندی عسل طرح توجیهی بسته بندی عسل 1star1star طرح توجیهی بسته بندی عسل طرح توجیهی بسته بندی عسل 1star1star طرح توجیهی بسته بندی عسل طرح توجیهی بسته بندی عسل 1star1star طرح توجیهی بسته بندی عسل طرح توجیهی بسته بندی عسل 1star1star طرح توجیهی بسته بندی عسل طرح توجیهی بسته بندی عسل 1star
Aggregate Rating
3.5 based on 4 votes
Brand Name
معاونت طرح و برنامه وزارت تعاون
Product Name
طرح توجیهی بسته بندی عسل
Price
تومان 1000
Product Availability
Available in Stock

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *