کتاب آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز

توضیحات محصول

فایل پیش رو کتاب آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز می باشد که به صورت یک فایل pdf برای شما عزیزان آماده شده است.

هدف کتاب آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز بررسی تاریخ سیر اندیشه‌ها از نظرگاه اجتماعی در یکی از حساس‌ترین دوره‌های تاریخ غرب است. برای پی‌ بردن به راز این سیر شگفت‌انگیز، افکار بزرگانی مانند دورکم و وبر و برگسون و فروید و یونگ و ژید و پروست و توماس مان، که شکل‌دهندگان روح معذب و خودستیز ولی کاوشگر و سرکش نسل کنونی بوده‌اند، مورد مطالعه و تحلیل قرار می‌گیرد.
 
روزنامۀ نیویورک تایمز این کتاب را « بدون شک روشنگرترین بررسی تاریخ فکری قرن ما » خوانده است. هانس مایر هوف، استاد تاریخ و یکی از متخصصان تاریخ عقاید، در وصف آن نوشته است: « خواندن کتابی که تحقیق و تحلیل و شیوایی بیان اینچنین در آن به هم آمیخته … لذتی استثنایی است. » دانلد مک ری، جامعه‌شناس انگلیسی، آن را « منحصر به فرد » معرفی کرده است.

هر کسی که بخواهد به ریشه‌های فکری و تاریخی تصوراتی برسد که زاویۀ دید ما را به جهان تعیین کرده و اندیشۀ ما را به قالب کنونی ریخته و صلح و جنگمان را موجب شده است، ناگزیر از مطالعۀ دقیق اینگونه کتابهاست. بخش دوم این کتاب، تحت عنوان را فرو بسته منتشر شده است.

در ادامه می توانید کتاب آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز را دانلود کنید.


مشخصات کتاب آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز

کتاب پی دی اف آگاهی و جامعه

مؤلف: هنری استیوارت هیوز

مترجم: عزت الله فولادوند

ناشر: علمی فرهنگیکتاب آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز telegram آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز telegram

instagram آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز instagram


 

Summary
product image آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز agahi va jame
Author Rating
1star آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز 1star1star آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز 1star1star آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز 1star1star آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز 1star1star آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز 1star
Aggregate Rating
2.5 based on 10 votes
Brand Name
گروه آموزشی فایل سبز
Product Name
کتاب آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز
Price
رایگان

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *