• عقاید یک دلقک اثر هاینریش بل
  ارسال‌شده در:فایل رایگان » کتاب

  این کتاب دربارهٔ دلقکی به نام شنیر است که همسرش ماری او را ترک کرده و به همین دلیل دچار افسردگی شده و مرض‌های همیشگی‌اش، مالیخولیا و سردرد تشدید یافته. از این رو برای تسکین آلام خود به مشروب رو آورده‌است. به قول خودش «دلقکی که به مشروب روی بیاورد، زودتر از یک شیروانی ساز مست سقوط می‌کند». فقط دو چیز این دردها را تسکین می‌دهند: مشروب و ماری. مشروب یک تسکین موقتیست ولی ماری نه. ولی او رفته.

 • کتاب ستارگان بر مسیر خویش اثر آیزاک آسیموف
  ارسال‌شده در:فایل رایگان » کتاب

  آیزاک آسیموف نویسنده آمریکایی روسی خالق اثر ستارگان بر مسیر خویش در زمینه های علمی و علمی-تخیلی

 • کتاب آگاهی و جامعه اثر هنری استوارت هیوز
  ارسال‌شده در:فایل رایگان » کتاب

  هدف کتاب «آگاهی و جامعه» بررسی تاریخ سیر اندیشه‌ها از نظرگاه اجتماعی در یکی از حساس‌ترین دوره‌های تاریخ است. برای پی بردن به این راز شگفت‌انگیز، افکار بزرگانی مانند دورکیم، وبر، برگسون، فروید، یونگ، ژید، پروست و توماس مان، که شکل‌دهندگان روح معذب و خودستیز ولی کاوشگر و سرکش نسل کنونی بوده‌اند، مورد مطالعه و تحلیل قرار می‌گیرد.

 • ضوابط و مقررات تهیه نقشه های معماری
  ارسال‌شده در:تخصصی » فنی مهندسی » فایل رایگان

  فایل پیش رو ضوابط و مقررات تهیه نقشه های معماری می باشد که توسط کمیته تخصصی معماری سازمان نظام مهندسی استان هرمزگان تهیه و تنظیم شده است. نام کامل این فایل ضوابط و مقررات تهیه و ترسیم نقشه های معماری ( در کاربری مسکونی ) می باشد که ویرایش ششم آذر ۱۳۹۱ هست. این ورژن تا این تاریخ آخرین ویرایش است.

 • پاورپوینت تاریخچه سخنوری در ایران باستان
  ارسال‌شده در:تخصصی » دانشگاهی » هنر » فایل رایگان

  پاورپوینت تاریخچه سخنوری در ایران باستان شامل نکات مهمی از فن بیان و فن سخنوری کوروش کبیر و استفاده از آن در مدیریت کشور بوده و چیره دستی در مذاکره توسط فن بیان را آموزش می دهد.

 • آموزش نت خوانی
  ارسال‌شده در:تخصصی » هنر » فایل رایگان

  بیﺷﮏ ﺷﻨﺎﺧﺖ و ﻓﺮاﮔﯿﺮی ﻫﺮ ﻋﻠﻤﯽ ﻧﯿﺎز ﺑﻪ داﻧﺴﺘﻦ و آﺷﻨﺎﯾﯽ ﺑﺎ ﻣﻘﺪﻣﺎت و اﺻﻮل آن ﻋﻠﻢ دارد . ﻣﻮﺳـﯿﻘﯽ ﻧﯿـﺰ از اﯾـﻦ ﻗﺎﻋـﺪه ﻣﺴﺘﺜﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ . ﺷﻤﺎ ﻫﺮﭼﻪ ﻗﺪر ﻫﻢ ﮐﻪ ﻧﻮازﻧﺪه ﯾﺎ آﻫﻨﮕﺴﺎز ﺧﻮﺑﯽ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺑـﺪون داﻧـﺴﺘﻦ اﺻـﻮل و ﻣﺒـﺎﻧﯽ ﻣﻮﺳـﯿﻘﯽ ﻧﻤـﯽ ﺗﻮاﻧﯿـﺪ آﻧﻄﻮر ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ و ﺷﺎﯾﺪ ﮐﺎر ﺧﻮد را اﺟﺮا ﮐﻨﯿﺪ. ﺗﺌﻮری ﻣﻮﺳﯿﻘﯽ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻣﯽ آﻣﻮزد ﮐﻪ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﺑﻪ زﺑﺎن ﻣﻮﺳﯿﻘﯽ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﻨﯿﺪ

 • طرح توجیهی تولید چسب pvc
  ارسال‌شده در:فایل غیر رایگان » کسب و کار » طرح توجیهی » کارآفرینی

  چسب پی وی سی جهت اتصال قطعات مختلف پلاست یک پی وی سی (پلی و نیل کلراید) مورد استفاده قرار می گیرد. این پلاست یکی از پر مصرف ترین پلاستیک ها در جهان می باشد. طرح توجیهی و کارآفرینی تولید چسب pvc را در ادامه دانلود کنید.

 • طرح توجیهی پرورش شترمرغ
  ارسال‌شده در:فایل غیر رایگان » کسب و کار » طرح توجیهی » دانشگاهی

  طرح توجیهی پرورش شترمرغ مناسب افرادی که می خواهند در این زمینه فعالیت کنند. شتر مرغ در سن ۲ تا ۳ سالگی به بلوغ جنسی می رسد و تا مدت زیادی بارور باقی می ماند. پرنده نر در زمان بلوغ به رنگ سیاه با پر و بال سفید رنگ و شتر مرغ ماده به رنگ قهوه ای تا خاکستری است. بارزترین نشانه در شتر مرغ نر، قرمزی رنگ ساق پا ، نوک و اطراف چشم است که ارتباط مستقیمی با قدرت جنسی نر دارد. هرچه این قرمزی بیشتر باشد پرنده از قدرت نرینگی بیشتری برخوردار است.

 • ارسال‌شده در:فایل غیر رایگان » کسب و کار » طرح توجیهی

  مأموریت طرح توجیهی تهیه رب گوجه فرنگی، اشتغالزایی مناسب، کیفیت عالی تولید و رقابت کیفی و نرخی با دیگر رقباست. مهمترین اصل این طرح ۳ عنصر سرمایه گذاری بهتر، کیفیت محصول، و اشتغالزائی است.

 • کتابچه تولید و فرآوری آلوئه ورا
  ارسال‌شده در:فایل رایگان » کسب و کار » آموزش و مهارت » طرح توجیهی » کارآفرینی

  کتابچه تولید و فرآوری آلوئه ورا گردآوری شده توسط گروه آموزشی فایل سبز مناسب افرادی که می خواهند کاری پر سود را شروع کنند.

 • کتاب نوآوری و کارآفرینی
  ارسال‌شده در:فایل رایگان » کسب و کار » کارآفرینی

  کتاب نوآوری و کارآفرینی تهیه شده در پژوهشکده تحقیقات استراتژیک مناسب افرادی که به کارآفرینی و نوآوری علاقه دارند.

 • اصول بازاریابی
  ارسال‌شده در:تخصصی » فروش و بازاریابی » فایل رایگان

  اصول بازاریابی فایلی مناسب مهندسان فروش، بازاریابان و افرادی که در زمینه تبلیغات فعالیت می کنند.

 • طرح توجیهی بسته بندی عسل
  ارسال‌شده در:فایل غیر رایگان » کسب و کار » طرح توجیهی

  طرح توجیهی بسته بندی عسل تهیه شده توسط معاونت طرح و برنامه وزارت تعاون

 • کارآموزی عکاسی
  ارسال‌شده در:تخصصی » دانشگاهی » هنر » فایل رایگان

  فایل کارآموزی عکاسی عکاسی مناسب دانشجویان رشته عکاسی برای دو واحد عملی کارآموزی

 • ارسال‌شده در:فایل رایگان » موفقیت

  سنگفرش هر خیابان از طلاست سنگفرش هر خیابان از طلاست را “کیم”، یکی از بهترین کارآفرین‌های بین‌المللی گروه دوو، نوشته است. کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست مجموعه‌ای از مقالات کوتاه او، خطاب به جوانان کره‌ای است و یک پیام جهانی را در بر دارد؛ این که کار، هیجان‌انگیزتر از تفریح است. کیم در جهان کسب و تجارت کشور کره، موقعیت ممتازی دارد. اشتیاق وی برای کار از او در میان همکارانش چهره‌ی تمام‌عیاری ساخته است که او را “توسا” به معنی استاد می‌نامند. وی در کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست ضمن بیان تاریخچه‌ای از وقایع زندگی خویش راه‌های… ادامه »

1 2